19.03.2013р.

Одеські залізничники закликають громадян дотримуватися правил безпеки

17 березня 2013 року на станції Одеса-Застава-1 електрострумом було травмовано п'ятнадцятирічного підлітка. Хлопчик загинув на місці. У ході розслідування встановлено, що підліток виліз на цистерну, де і був уражений електричною дугою контактної мережі. Лікарі швидкої допомоги врятувати потерпілого не змогли. Як стало відомо підліток перед інцидентом вживав алкоголь.

Минулого року сталося два випадки невиробничого травматизму за участю дітей, обидва без смертельних наслідків. Основною причиною дитячого травматизму є необережність підлітків та недбалість їх батьків до питання дотримання елементарних правил безпеки на залізниці.

Працівники Одеської залізниці закликають громадян бути уважними та суворо дотримуватися правил безпеки, адже навіть незначне порушення може призвести до фатальних наслідків. Дорослим слід бути особливо пильними — постійно нагадувати дітям правила поведінки біля об'єктів залізничної інфраструктури. Максимально обережними слід бути на платформах, біля колії, у поїздах тощо. Переходити колію необхідно лише у встановлених для цього місцях, попередньо переконавшись у відсутності поїзда.

Напруга контактного дроту сягає 27000 Вольт! Для ураження струмом достатньо опинитися на близькій відстані до електродуги. Від ураження струмом такої напруги врятувати людину практично неможливо!

Прес-служба Одеської залізниці

Одеські залізничники закликають громадян дотримуватися правил безпеки - 0