18.03.2013р.

На Одеській залізниці відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновних поїздів

13 березня 2013 року на станції Одеса-Товарна Одеської залізниці відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновних поїздів. Проводив навчальний захід головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Одеської залізниці Рудольф Мелкумян. У навчаннях взяли участь представники ревізорського апарату, дирекцій залізничних перевезень та начальники відновних поїздів.

На початку заходу бульдозери Т-330  було приведено у робоче положення, опущено трапи для з'їзду бульдозерів з платформ та передислоковано бульдозери до місця проведення полігонних навчань. Під час навчань залізничники продемонстрували швидкість та зручність роботи бульдозерів    Т-330 для підтягування візків тепловозу ЧМЕ3 в зону роботи  вантажопідіймальними кранами ЕДК-500 Одеського та Роздільнянського відновних поїздів. Далі кранами було встановлено візки тепловозу на рейки та рами тепловозу на візки.

Також була продемонстрована робота гідравлічного обладнання та інших пристосувань для ведення відбудовних робіт.

Злагоджена робота Одеських залізничників під час полігонних та командно-штабних навчань відновних поїздів свідчить про готовність у разі необхідності оперативно ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій на об'єктах залізничної інфраструктури.

Прес-служба Одеської залізниці

На Одеській залізниці відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновних поїздів - 0