15.03.2013р.

Одеські залізничники максимально сприяють вивезенню небезпечного вантажу зі станції Любашівка

Одеські залізничники відновлюють під’їзну колію до військової частини А3516 по станції Любашівка для того, щоб з території військової частини було відправлено 60 цистерн (3,5 тонн) із компонентом ракетного палива типу меланж.

Підготовчі роботи для виконання поточного ремонту (заміни дерев’яних шпал та виправки колії) розпочалися 10 березня та триватимуть до кінця травня поточного року. Для виконання запланованого обсягу робіт на станцію Любашівка прибуло дві колійні машинні станції Вапнярка та Усатове. На роботах буде задіяно до півсотні колійників та використовуватимуться машини важкого типу. Загальна протяжність дільниці, на якій виконуватимуться колійні роботи, сягає 4 км. Орієнтовна вартість проведення таких робіт 4 – 4,5 млн грн., враховуючи витратні матеріали, заробітну плату робітників, утримання та обслуговування задіяних машин та механізмів.

Для забезпечення безпеки руху колійникам необхідно виконати великий обсяг робіт: здійснити ремонт колії, стрілочних переводів та встановити 1,5 тис. шпал, 200 накладок, 1 тис. підкладок, 400 стикових болтів, 4 тис. костилів та заміни 2 км рейкошпальної решітки на залізобетонних шпалах.

Потреба у відновленні цієї під’їзної колії виникла через несанкціоноване втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту, які демонтували 33 м колії та викрали елементи верхньої будови колії, що було встановлено у ході попередньої комісійної перевірки.  Це вже не перший випадок несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту на цій під’їзній колії до військової частини, наслідки якого довелося ліквідовувати одеським залізничникам.

За словами начальника Котовської дистанції колії Одеської залізниці  Віктора Євсеєва, робота служби колії Одеської залізниці спрямована перш за все на створення комфортних умов перевезень для наших пасажирів та вантажовідправників. «В умовах спаду вантажоперевезень залізницею абсолютно нераціонально проводити ремонти з утримання малодіяльних або зовсім незадіяних у перевізному процесі ділянок колії, зокрема, даної під’їзної колії. Проте, зважаючи на важливість ситуації, що склалася,  Одеська залізниця вкотре за власний рахунок відновлює  цю малодіяльну колію й сподівається на те, що по закінченні робіт керівництво військової частини без зволікань відправить на утилізацію небезпечний вантаж, усунувши будь-яку ймовірність шкідливого впливу на оточуюче середовище, забезпечивши спокій місцевих жителів», - підкреслив начальник дистанції колії.

Прес-служба Одеської залізниці

Одеські залізничники максимально сприяють  вивезенню небезпечного вантажу зі станції Любашівка - 0