07.03.2013р.

На Одеській залізниці працює понад 17 тис. жінок

На Одеській залізниці працює понад 17 тис. жінок: 797 з них займають керівні посади. Найбільше жінок працюють у пасажирському господарстві –понад 3 тис. представниць прекрасної статі, ще понад 6 тис. жінок працюють у службі перевезень, 2 тис. у службі колії. Про це повідомив начальник залізниці Микола Луханін під час урочистостей присвячених Міжнародному жіночому дню, що відбулися 7 березня 2013 року у актовій залі Управління Одеської залізниці.

«Сьогодні неможливо уявити роботу і розвиток залізничної галузі без жінок – ви знаходитесь за пультами керування рухом поїздів, забезпечуєте належний рівень сервісу пасажирських та приміських перевезень, здійснюєте програмне забезпечення комп’ютерної техніки, ведете фінансові розрахунки, бухгалтерський облік… Найголовніше те, що усі доручені завдання ви завжди виконуєте високо професійно. Ми пишаємося Вами, цінуємо вашу працю і щиро дякуємо за відданість залізниці», – зазначив начальник Одеської залізниці Микола Луханін.

Цього дня 23 працівниці Одеської магістралі з нагоди свята отримали почесні нагороди від начальника залізниці за сумлінну працю на залізничному транспорті, професійну майстерність, творчу ініціативу та високі показники у роботі.

Завершив урочистості святковий концерт.

Прес-служба Одеської залізниці