14.02.2013р.

За 2012 рік на Одеській залізниці пасажири придбали на 19,6% більше абонементних квитків

За 12 місяців 2012 року в приміських касах Одеської магістралі пасажири придбали 40,4 тис. абонементних квитків, що на 6,6 тис. більше, ніж за відповідний період 2011 року, тобто популярність абонементних квитків серед пасажирів залізниці зросла на 19,6%.

Лідерами з продажу абонементних квитків залишаються каси вокзалів Одеської дирекції залізничних перевезень, де продаж збільшено на 4,7 тис. проїзних документів, що становить 116,3% відносно показників минулого року.

Пасажири обирають найзручніший вид пільгового проїзного документа: пільговий іменний квиток або абонементний квиток вихідного дня, який діє в п’ятницю, суботу, неділю та понеділок, а також в усі святкові та передсвяткові дні. Також діють студентські абонементні квитки та дитячі зі збереженням пільгового тарифу, згідно з законодавством України.

Вартість абонементного квитка залежить від дальності відстані поїздки, кількості поїздок на місяць та наявності пільг у пасажира, зокрема по Одеській дирекції залізничних перевезень вартість пільгового абонементного квитка на 24 поїздки від станції Одеса-Головна до станції Сербка (75 км) становить 240 грн 10 коп. Одеські залізничники звертають увагу своїх пасажирів на те, що придбання саме абонементного квитка дає змогу зекономити не тільки час (адже пасажирові не потрібно користуватися послугами каси, щоб оформити проїзний документ), а й гроші – 45,5% від повної вартості проїзду.

Продаж абонементних квитків здійснюється на станціях, які розташовані на маршруті прямування поїздів приміського сполучення.

Прес-служба Одеської залізниці