29.01.2013р.

Одеські залізничники прибрали майже 22 тис. кубометрів снігу

Одеські залізничники прибрали майже 22 тис. кубометрів снігу

З 25 по 29 січня поточного року працівники Одеської залізниці прибрали майже 22 тис. м3 снігу, очистивши 156 колій загальною протяжністю 142 км. Найбільша кількість опадів випала на півдні та на сході Одеської залізниці. Наразі затримок руху пасажирських поїздів немає.

Залізничники прибирають від наслідків зимової негоди вокзали та станції, очищають колії та стрілочні переводи. За інформацією головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту Рудольфа Мелкумяна, було очищено 137 станційних колій (протяжністю 112 км) та 19 головних (протяжністю 30 км). У снігоборотьбі задіяні майже 800 працівників: 588 працівників дистанцій колії та ще 200 працівників інших служб Одеської дирекції залізничних перевезень.

Усі снігоочисні роботи проводилися у суворій відповідності до Оперативного плану снігоборотьби. З негодою боролися п’ять снігоочисних машин типу СМ-2 та одна типу СДП. По Одеській дирекції залізничних перевезень було очищено колії станцій Одеса-Сортувальна, Одеса-ЗаставаІ, Одеса-Пересип, Одеса-Товарна, Іллічівськ, Іллічівськ-Поромна, Чорноморська, Роздільна, Колосівка та дільниці Одеса-Чорноморська, Чорноморська – Берегова.

Снігоприбиральні машини розчищали від снігу станційні приймально-відправні та головні колії (якими здійснюється рух пасажирських поїздів). Також було очищено колії технічного парку (парк відстою) пасажирського вагонного депо Одеса-Головна та 10 тупикових колій Одеського пасажирського вокзалу.

Перша снігоприбиральна машина СМ-2 №1606 працювала на станції Одеса-Головна, Одеса-ЗаставаІ, очищала колії технічного парку пасажирського вагонного депо Одеса-Головна. Наразі ця машина працює по станції Іллічівськ. Друга снігоприбиральна машина СМ-2 №1203, що прибула зі станції Котовськ, працювала на станції Роздільна, Ротове, Іванівка, Затишшя, Перехреcтове. Третя снігоприбиральна машина  СМ-2 №1521 зі станції Помічна прибула очищувати колії станції Колосівка, далі очистила колії станцій Раухівка, Кремидівка, Березівка, Кулиндорове, Одеса-Східна. Машина СМ-2 №974 працювала по станціях Одеса-Сортувальна та Роздільна. У ніч з 26 на 27 січня для очищення снігу на станціях Миколаїв та Миколаїв-Вантажний зі станції Знам’янка прибула снігоочисна машина СМ-2.

На жаль, залізничникам не вдалося уникнути затримок поїздів, пов’язаних із негодою – із незначним запізненням до кінцевої станції прибули п’ять поїздів – затримки в середньому становили 30 хв.

Прес-служба Одеської залізниці