28.12.2012р.

Начальник Одеської залізниці привітав дітей залізничників із Новим Роком

Делегація від управління Одеської магістралі на чолі з начальником Миколою Луханіним привітала дітей залізничників, які напередодні та під час новорічних свят проходять курс лікування у Дорожній дитячій клінічній лікарні, із Новорічними святами.

Святковий ранок відкрив начальник Одеської залізниці Микола Луханін, який привітав малюків та побажав їм скорішого одужання, зазначивши що, залізниця ніколи не забуває про них і робить усе можливе для того, щоб перебування у лікарні найдорожчих серцю пацієнтів було максимально комфортним.

Головний лікар Лариса Ківенко від імені батьків подякувала керівництву залізниці за щедрий дарунок – довгоочікуваний ремонт будівлі. Тепер палати, санітарні кімнати, столова, що розташовані на першому поверсі, відповідають усім естетичним вимогам. Практично завершені фасадні роботи. Колись похмура будівля лікарні тепер тішить погляд яскравим рожевим кольором та новими металопластиковими вікнами.

Під час святкового заходу дітлахи підготували декілька пісень, віршиків для того, щоб своїм виступом запросити в гості діда Мороза та Снігуроньку, які якраз були неподалік. Проте запрошені казкові персонажі не поспішали із подарунками, а влаштували цікаві конкурси та ігри, щоб розважити малят. Після урочистої обіцянки дітей якомога скорше одужати і пильно слідкувати за своїм здоров’ям, Дід Мороз роздав дітлахам подарунки.

Добра традиція відвідування керівництвом залізниці дітей у лікарні напередодні свята існує вже не перший рік і неабияк заряджає позитивними емоціями діточок, яким, незважаючи на хворобу, теж хочеться поринути у новорічну атмосферу!

Прес-служба Одеської залізниці

Начальник Одеської залізниці  привітав дітей залізничників із Новим Роком - 0