27.12.2012р.

Одеські залізничники закликають водіїв суворо дотримуватися правил проїзду переїздів

Одразу два випадки зухвалого порушення правил проїзду залізничних переїздів водіями трапилися на Одеській залізниці наприкінці 2012 року.

Перший випадок стався 22 грудня по станції Трепівка (дільниця Помічна – Знам’янка). На регульованому переїзді 313 км без чергового працівника водій автомобіля ВАЗ 2105, незважаючи на заборонне показання світлової сигналізації та роботу звукової сигналізації, порушив Правила дорожнього руху та виїхав на переїзд, де був збитий поїздом. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмовано пасажира автомобіля.

Другий випадок стався 24 грудня по станції Явкине (дільниця Миколаїв - Долинська). На нерегульованому переїзді без чергового працівника водій автомобіля ВАЗ 2104 виїхав на переїзд, ігноруючи заборонне показання світлової сигналізації та роботу звукової сигналізації. Автомобіль було збито поїздом. На щастя, постраждалих немає.

Одеські залізничники звертають увагу водіїв на те, що святковий настрій напередодні та під час зимових свят не виправдовують ризик життю та здоров’ю водіїв та пасажирів автотранспортних засобів. Помилка при керуванні автотранспортним засобом на залізничному переїзді становить серйозну загрозу, а тому особиста відповідальність водія та дотримання ним Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим!

Прес-служба Одеської залізниці

Одеські  залізничники закликають водіїв  суворо дотримуватися правил проїзду переїздів - 0