27.12.2012р.

Працівники ревізорського апарату Одеської залізниці обмінялися досвідом профілактичної роботи

26 грудня 2012 року у залі технічного навчання інформаційно-обчислювального центру Одеської залізниці відбувся семінар-нарада у формі відеоконференції, під час якої працівники апарату безпеки руху залізниці, Знам'янської, Одеської, Шевченківської та Херсонської ревізорських дільниць обмінялися досвідом профілактичної роботи. Захід відбувся під головуванням головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту Одеської залізниці Рудольфа Мелкумяна.

У ході семінару-наради обговорювалися особливості роботи працівників ревізорського апарату щодо перевірок дотримання нормативних вимог при експлуатації стрілочних електроприводів, технічному обслуговуванні вагонів з відчепленням від складів поїздів, проведенні ремонту гальмівного обладнання вантажних вагонів, перевірці пристроїв контролю технічного стану рухомого складу тощо.

Перший заступник головного ревізора з безпеки руху поїздів та автотранспорту Віталій Гончар доповів учасникам відеоконференції про підсумки роботи ревізорського апарату щодо здійснення контролю за безпекою руху у сфері залізничного транспорту у межах залізниці за 2012 рік.

Підбиваючи підсумки заходу, головний ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспорту Одеської залізниці Рудольф Мелкумян зазначив, що якісна та принципова робота ревізорів з безпеки руху є запорукою вчасного виявлення та усунення існуючих недоліків у роботі залізничників.

Прес-служба Одеської залізниці

Працівники ревізорського апарату Одеської залізниці  обмінялися досвідом профілактичної роботи - 0