27.12.2012р.

Микола Луханін підбив підсумки роботи Одеської залізниці за 2012 рік

27 грудня 2012 року начальник Одеської залізниці Микола Луханін провів селекторну нараду, що була присвячена підсумкам роботи магістралі за 2012 рік та основних завдань на рік наступний.

Микола Луханін відзначив, що  2012 рік став для Одеської магістралі роком напруженої роботи та досягнень, незважаючи на обмеженість фінансових ресурсів. Відносно  рівня минулого року було збільшено обіг вантажного вагона (101,4%), продуктивність локомотива (102,5%), середньодобовий пробіг локомотива (102,9%). За прогнозованими даними пасажирообіг становитиме 102% до плану. У приміському сполученні пасажирські перевезення збільшено на 1,5 % до плану та на 3% відносно рівня минулого року. Залізницею було впроваджено ряд програм технічного розвитку і підвищення ефективності роботи, зокрема: Програму впровадження технічних засобів, що забезпечують безпеку руху поїздів, Програма забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах, План приведення господарств Одеської залізниці у відповідність до вимог Правил технічної експлуатації. Також виконано ряд заходів з обладнання пунктів пропуску, пунктів контролю через Державний кордон України на кордонах Одеської залізниці. Окрім того згідно з Програмою енергозбереження у 2012 році впроваджено 46 енергозберігаючих заходів, що дало змогу зекономити майже 3,5 тис тонн умовного палива на загальну суму 18,1 млн грн.

Серед пріоритетів на 2013 рік Микола Луханін відзначив продовження усіх починань і програм, які передбачають удосконалення технології перевізного процесу, забезпечення надійності роботи усіх технічних засобів та покращення умов праці залізничників.

На завершення селекторної наради начальник Одеської залізниці Микола Луханін привітав трудовий колектив магістралі з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим. Побажав працівникам та їх родинам міцного здоров’я, добробуту, щастя та радості.

Прес-служба Одеської залізниці

Микола Луханін підбив підсумки роботи Одеської залізниці за 2012 рік - 0