18.12.2012р.

Микола Луханін привітав працівників управління Міністерства внутрішніх справ України на Одеській залізниці з професійним святом

18 грудня в актовій залі управління Міністерства внутрішніх справ на Одеській залізниці відбулися урочисті збори, присвячені професійному святу - Дню працівника міліції України. На урочистостях були присутні начальник Одеської залізниці Микола Луханін, начальник Управління МВС України на Одеській залізниці Сергій Карташов, начальник Управління взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації Сергій Тронько та інші почесні гості.

У вітальному слові начальник залізниці Микола Луханін зазначив, що сьогодні органи внутрішніх справ на транспорті є високоорганізованою правоохоронною системою, що здатна ефективно виконувати покладені на неї функції з забезпечення суспільної безпеки й боротьби з усіма формами і проявами злочинності, а завдяки відповідальному ставленню до служби, умінню долати труднощі, міліціонери гідно виконують поставлені перед ними завдання з укріплення законності у державі.

«Останнім часом служба стала важчою. Жорсткі вимоги пред’являються до кожного працівника, проте працювати в іншому режимі не маємо права. Боротьба зі злочинністю потребує від кожного високого професіоналізму, відваги, витривалості та терпіння. Вдячний працівникам за добросовісну працю, віддану службу. Впевнений, що Ваша оперативність та відданість обраній справі й надалі служитимуть надійною гарантією соціальної стабільності у нашій державі», – підкреслив начальник управління МВС України на Одеській залізниці Сергій Карташов.

 Понад 20 працівників транспортної міліції на Одеській залізниці було заохочено за сумлінну роботу у сфері профілактики та боротьби зі злочинністю нагородами від начальника залізниці. Традиція заохочувати працівників транспортної міліції у день їх професійного свята існує вже не перший рік, адже саме вони працюють у сфері боротьби зі злочинністю, профілактики злочинності на залізниці, причин та умов, які її породжують.

* Довідка

День міліції в Україні святкується щорічно 20 грудня. Цього дня в 1990 році Верховною Радою України прийнято Закон «Про міліцію». Дату професійного свята міліціонерів затверджено Указом Президента №567/92 від 17 листопада 1992 року.

Прес-служба Одеської залізниці

Микола Луханін привітав працівників управління Міністерства внутрішніх справ України на Одеській залізниці з професійним святом - 0