10.12.2012р.

Одеську залізницю відзначено рейтингом популярності «Народне визнання»

7 грудня 2012 року на урочистій церемонії нагородження лауреатів щорічного рейтингу популярності людей та подій півдня України «Народне визнання» за вагомий внесок у розвиток стратегічно важливої галузі країни було нагороджено колектив Одеської залізниці. Нагороду отримав заслужений працівник транспорту України, начальник залізниці Микола Луханін.

Начальник залізниці щиро подякував організаторам урочистостей за визнання трудових здобутків 50-тисячного колективу Одеської залізниці: «Приємно, що ваша читацька аудиторія цінує та поважає нашу працю. Залізничники гідно виконують свою роботу та постійно працюють над тим, як на високому рівні забезпечити виконання завдань найкрупнішого підприємства Одеського регіону».

Дана церемонія проводиться вже 12 років поспіль. Організаторами проекту є відомі медіа-бренди – одеські редакції видань «Аргументи і факти в Україні», «Комсомольська правда в Україні», «Теленеделя», «Наш город», «Фаворит удачи». Переможці рейтингу популярності «Народне визнання» визначаються шляхом опитування серед 300-тисячної читацької аудиторії видань-організаторів проекту. За роки існування проекту його переможцями ставали понад 400 підприємств, закладів, засобів масової інформації та відомих особистостей.

Прес-служба Одеської залізниці

Одеську залізницю відзначено рейтингом популярності «Народне визнання» - 0