23.11.2012р.

Одеські залізничники відремонтували та реконструювали 8 об’єктів на припортових станціях

Висока продуктивність роботи припортових станцій Одеської залізниці є запорукою успішної роботи магістралі в цілому. Враховуючи перспективу збільшення вантажопотоків у напрямку портів Одеські залізничники цього року вкладають значні кошти у ремонт та реконструкцію об’єктів на припортових станціях.

За 10 місяців поточного року працівники служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд відремонтували та реконструювали ряд об’єктів на станціях Берегова, Одеса – Порт, Іллічівськ – Передпаромна, Іллічівськ –Паромна, Іллічівськ – Порт.

Зокрема у будівлі адміністративно-побутового корпусу №1 на станції Одеса-Порт було виконано ремонт систем опалення, виконано фасадні роботи, оновлено покрівлю та завершено внутрішні оздоблювальні роботи. У будівлі АПК №2 виконано внутрішні електромонтажні роботи та завершуються оздоблювальні види робіт. На пості електричної централізації (ЕЦ-2) станції замінили столярні вироби на металопластикові.

У будівлі адміністративно-побутового корпусу станції Іллічівськ – Порт проведено реконструкцію, а саме фасадні  та внутрішні оздоблювальні роботи, столярні вироби також замінено на металопластикові.

На станції Іллічівськ – Передпаромна проведено поточний ремонт водогону та артезіанської свердловини.

У побутовому приміщенні дорожнього майстра станції Іллічівськ-Паромна Одеської дистанції колії було відремонтовано фасад та покрівлю.

Також завершуються внутрішні оздоблювальні роботи у районі контактної мережі (ЕЧК-28) станції Берегова Одеської дистанції енергопостачання.

Залізничники подбали й про зручність пасажирів – наразі повним ходом триває реконструкція низьких пасажирських платформ на станціях Усатове та Раухівка. Виконано майже 50% монтажу нових конструкцій.

Прес-служба Одеської залізниці

Одеські залізничники відремонтували та реконструювали 8 об’єктів на припортових станціях - 0