15.11.2012р.

У Центрі професійного розвитку персоналу Одеської залізниці завершують ремонтні роботи

Наразі завершуються капітальні ремонтні роботи у Центрі професійного розвитку персоналу Одеської залізниці. Силами працівників Вапнярського будівельно-монтажного потягу № 687  завершено капітальний ремонт двохповерхового навчально-побутового корпусу на загальну суму майже 800 тис. грн.  До належного естетичного стану вже приведено 14 аудиторій, лабораторія, бібліотека та 42 кімнати відпочинку. На території Центру ведуться роботи з реконструкції одноповерхового учбово-побутового корпусу  в якому будуть облаштовані аудиторія для підготовки помічників машиніста, тренажерна зала, актова зала та кімнати відпочинку на двадцять осіб.   

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін, особисто перевіривши хід виконання ремонтних робіт зазначив, що вже наступного року навчальний заклад має бути у взірцевому стані, адже саме тут проходять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації найнеобхідніші для залізниці робітники: машиністи, помічники машиністів, оглядачі, прийомоздавальники вантажу  багажу, агенти комерційні. «Належна професійна підготовка, висока кваліфікація наших робітників – є найважливішим соціальним аспектом для залізниці, що дає нам змогу бути упевненими у майбутньому нашого підприємства. Для Одеської залізниці найбільша цінність – це освічений працівник, який поважає свою професію та гідно виконую свою роботу», – підкреслив начальник залізниці.

Центр професійного розвитку персоналу Одеської залізниці  – професійно-технічний навчальний заклад, що здійснює професійне навчання кадрів залізниці. До основних завдань і напрямків діяльності якого належать професійно-технічне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітників, навчання персоналу залізниці на цільових курсах  з питань впровадження нових виробничих технологій, обладнання, рухомого складу, охорони праці, безпеки руху, перевезення небезпечних вантажів,  проведення  семінарів, шкіл передового досвіду тощо. Навчальні кабінети центру мають необхідні наочні матеріали, обладнання для застосування  сучасних методів  вивчення і освоєння програмного матеріалу підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів. Комп’ютерний клас центру обладнано сучасною комп’ютерною та оргтехнікою. Центр обладнано сучасної системою цілодобового відеоспостереження.

За роки незалежності в центрі було підготовлено майже 20 тис працівників (11,3 тис. машиністів, 3,8 тис механіків, 1,4 тис помічників машиністів тощо), ще 5 тис працівників підвищили кваліфікацію (2,7 тис машиністів, 754 агенти комерційні, 468 чергових по станції). Для розвитку навчально – матеріальної бази центру минулого року за усіма депо Одеської залізниці було закріплено певні аудиторії. Зокрема, аудиторію  № 10 за локомотивним депо Котовськ. Начальник депо Сергій Яворський доклав багато зусиль для комплектування наочних приладів цієї аудиторії.  Наразі у центрі за вісьмома напрямками професійної підготовки навчаються  близько 200 залізничників.

 

 *Довідка

Центр професійного розвитку персоналу Одеської залізниці раніше мав назву Дорожня технічна школа, однак для посилення статусу Одеської технічної школи та розширення сфери діяльності у частині підвищення кваліфікації відповідних категорій працівників назву відокремленого  структурного підрозділу було змінено. Навчальний заклад почав свою роботу 1 серпня 1944 року. За майже 70-річну історію центр пережив декілька структурних перетворень, але в пріоритеті завжди залишаються висока якість професійної підготовки залізничників.

Прес-служба Одеської залізниці

У Центрі професійного розвитку персоналу Одеської залізниці завершують ремонтні роботи - 0