09.11.2012р.

Залізничники привітали випускників та студентів Одеського коледжу транспортних технологій із ювілеєм

Залізничники привітали випускників та студентів Одеського коледжу транспортних технологій із ювілеєм

9 листопада 2012 року викладачі та студенти відділення «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті» Одеського коледжу транспортних технологій відзначають 50-річчя від дня заснування відділення. За пів сторіччя тут отримали освіту понад дві тисячі випускників, які сьогодні успішно працюють не тільки на залізницях України, а й у транспортній сфері інших країн.

Привітали колег та майбутніх залізничників зі святом в урочистій атмосфері делегація від Управління Одеської залізниці на чолі з начальником залізниці Миколою Луханіним. Звертаючись до присутніх, начальник Одеської залізниці побажав майбутнім випускникам снаги до навчання та невичерпного джерела енергії для того, щоб у майбутньому гідно прославити не лише свій навчальний заклад, а й Одеську магістраль.

Директор коледжу Йосип Дидишко висловив подяку керівництву залізниці за постійну підтримку матеріально-технічної бази коледжу та надання перших робочих місць випускникам. За кропітку щоденну працю директор подякував викладачам коледжу та побажав пишатися професією залізничника студентам.

На згадку про перший ювілей відділення «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті» у внутрішньому дворі коледжу керівництво залізниці, коледжу та перші випускники висадили дерева.

 

*Довідково

Матеріально-технічну базу відділення складають кабінети «Залізничні вузли та станції», «Організація руху поїздів», «Технічної експлуатації і безпеки руху», «Організації вантажної  і комерційної роботи», «Економіки, організації і планування виробництва», «Обчислювальної техніки» тощо. Виробничо-технологічну та переддипломну практику студенти відділення проходять на залізничних станціях Одеської залізниці. По закінченні коледжу за спеціальністю «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» усі випускники бюджетної і контрактної форми навчання отримують направлення на працевлаштування на лінійних підприємствах та можуть працювати маневровими диспетчерами, черговими по станції, черговими по парку, черговими по гірці, сигналістом, приймальником поїздів тощо. На випускному четвертому курсі навчання студенти мають можливість за результатами тестування вступити до Української державної академії залізничного транспорту, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, Київського інституту залізничного транспорту за скороченою денною і заочною формами навчання.

Прес-служба Одеської залізниці