07.11.2012р.

Одеські залізничники тренувалися ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій

Одеські залізничники тренувалися ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій

6 листопада 2012 року на залізничній станції Одеса-Товарна відбулося масштабне командно-штабне навчання із відпрацюванням ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на залізничному транспорті.

За попереднім сценарієм при виконанні маневрових робіт стався умовний схід з рейок двох залізничних цистерн с сирою нафтою, її вилив та подальше загорання. Захід проводився згідно з "Планом основних заходів цивільного захисту на 2012 рік" затвердженого відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України.

У відпрацюванні навчального питання активну участь взяли особовий склад відновного та пожежного поїздів Одеської залізниці спільно з представниками територіальних підрозділів єдиної системи цивільного захисту та Міністерства надзвичайних ситуацій Одеської області. Учасники заходу були забезпечені сучасними засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри. Усі підрозділи продемонстрували високий рівень професійної підготовки.

Злагоджена робота Одеських залізничників з ліквідації наслідків умовного сходження рухомого складу з рейок із представниками інших відомств свідчить про готовність у разі необхідності оперативно ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій на об'єктах залізничної інфраструктури.

Прес-служба Одеської залізниці