06.11.2012р.

Понад 5,5 тис працівників Одеської залізниці буде вакциновано

Понад 5,5 тис працівників Одеської залізниці буде вакциновано

На Одеській залізниці повним ходом триває вакцинація працівників магістралі. Щеплення проводять щороку у період сезонного підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції.

 Наразі вакциновано майже 1,5 тис співробітників. До групи працівників, яким обов'язково робити щеплення проти грипу входять працівники тісно пов'язані з безпекою руху (члени локомотивних бригад: машиністи та їх помічники) та працівники, які мають безпосередній контакт з великою кількістю потенційно хворих на грип людей — це провідники, працівники залізничних вокзалів, станцій та медики відомчих лікувальних закладів.

У поточному сезоні використовується вакцина “Ваксигрип” виробництва Франції з характеристиками, які мають високий рівень безпеки в клінічному і епідеміологічному відношеннях. Щеплення проводять у галузевих медичних закладах на добровільній основі.

За словами медиків, досвід країн світу свідчить про те, що найефективнішим профілактичним захистом проти захворювання на сезонний та новий пандемічний грип є специфічна профілактика - щеплення грипозними вакцинами. Навіть у разі захворювання працівника після щеплення, перебіг хвороби буде легким і не виникне небезпечних для здоров’я ускладнень. Імунітет проти грипу виробляється протягом двох-трьох тижнів після вакцинації. Пік захворюваності на грип цього року традиційно припаде на кінець грудня, саме тому щеплення необхідно робити вже сьогодні.

Прес-служба Одеської залізниці