02.11.2012р.

Одеська залізниця взяла активну участь у XIV Міжнародній виставці «Транс Украина 2012»

Одеська залізниця взяла активну участь у XIV Міжнародній виставці «Транс Украина 2012»

Одеські залізничники взяли участь у XIV Міжнародній виставці з транспорту й логістики «Транс Украина 2012», що відбулася наприкінці жовтня на морському вокзалі. Міністерство інфраструктури України виступило одним з організаторів даного заходу. Виставка проходила у рамках Міжнародного Чорноморського транспортного форуму.

Експозицію Одеської залізниці було підготовлено працівниками Дорожнього центру науково-технічної інформації і служби комерційної роботи та маркетингу. Презентаційний стенд залізниці містив інформаційні матеріали про досягнення магістралі, впровадження нових технологій тощо. Презентація залізниці викликала професійну зацікавленість не тільки у колег із залізничних адміністрацій інших країн, а й у представників різних транспортних галузей та відвідувачів виставки.

За словами учасників виставки регулярне проведення подібних заходів сприяє  не тільки оперативному отриманню нової інформації про стан транспортної галузі в цілому, новітні розробки, а й налагодженню ділових контактів між крупними транспортними підприємствами.

Завершила форум церемонія нагородження переможців Національного транспортного рейтингу “Людина року на транспорті». Експертна група оцінила роботу транспортного сектора України за 2011-й і першу половину 2012-го року. За виконання значного обсягу  робіт з модернізації колії у номінації «Залізничні перевезення» було нагороджено начальника Одеської залізниці Миколу Луханіна.

Прес-служба Одеської залізниці