01.11.2012р.

Начальник Одеської залізниці перевірив хід виконання ремонтних робіт у Дорожній дитячій лікарні

Начальник Одеської залізниці перевірив хід виконання ремонтних робіт у Дорожній дитячій лікарні

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін тримає на особистому контролі хід виконання ремонтних робіт у Дорожній дитячій клінічній лікарні. 31 жовтня 2012 року Микола Луханін у ході робочого візиту перевірив поточний стан виконання ремонтних робіт, що проводяться працівниками будівельно-монтажного поїзду Вапнярка.

Начальник служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Одеської залізниці Сергій Маковський доповів про хід виконання внутрішніх робіт (у палатах, санітарних кімнатах, столовій), робіт з оновлення покрівлі, фасаду та благоустрою території. Також було зазначено, що наразі на об’єкті ремонтними роботами займаються 28 працівників БМП-687 (Вапнярка). Протягом кількох місяців буде укладено тротуарну плитку, металочерепицю, водостічну систему, металопластикові вікна тощо.

Оглянувши територію лікарні та поспілкувавшись із медичним персоналом начальник Одеської залізниці наголосив на високій соціальній значимості проведення настільки великого обсягу робіт та підкреслив необхідність закінчення ремонтних робіт у заплановані терміни.

Останнього разу ремонтні роботи у лікарні проводилися у 70-х роках.

*Довідка

Державний заклад «Дорожня дитяча клінічна лікарня Державного підприємства «Одеська залізниця» є лікувально-профілактичним закладом з надання спеціалізованої та консультативної медичної допомоги дітям залізничників та транспортних будівельників. Стаціонарна допомога надається у відділенні на 60 ліжок. Лікування у стаціонарі лікарні проходять діти віком від одного до 18 років. У обстеженні та лікуванні хворих широко використовуються можливості параклінічних служб, зокрема, клінічної лабораторії, кабінету функціональної діагностики, кабінету ендоскопії, рентгенологічного кабінету, фізіотерапевтичного кабінету, кабінету масажу та лікувальної фізкультури. Традиційно у літній період на базі стаціонару проводять профілактичне лікування діти з сімей залізничників і транспортних будівельників Одеської залізниці, що перебувають на обліку в відомчих лікувально-профілактичних закладах.

Прес-служба Одеської залізниці