01.11.2012р.

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!

Від усієї душі вітаємо вас з Днем залізничника!

Наше професійне свято — гарний привід відзначити успіхи галузі, звернути увагу на роль залізниць у соціально-економічному розвитку країни і, звичайно, подякувати усім працівникам магістралі за щоденну кропітку роботу, особистий внесок у розвиток залізничного транспорту. Результати вашої праці, помножені на самовіддачу, сумлінне і відповідальне ставлення до справи, дозволяють пишатися своїм фахом, відчувати себе частиною великого згуртованого колективу, якому до снаги найскладніші завдання.

Багаті історичні традиції Одеської залізниці, створення сприятливих умов для ефективної праці. Стабільний ріст заробітної плати, піклування керівництва залізниці та Дорпрофсожу про вирішення соціальних питань працівників магістралі, їх сімей та ветеранів сприяють зростанню добробуту робітників, стійкому підвищенню престижності професії залізничника.

Ще раз висловлюємо глибоку повагу і вдячність усім тим, для кого залізничний транспорт став справою життя. Окремо хочемо звернутися до ветеранів залізничного транспорту зі словами щирої подяки за доблесний труд, відданість галузі, за роки, присвяченні нелегкій праці!

З нагоди професійного свята бажаємо усім залізничникам міцного здоров'я, добра і родинного затишку, витримки і оптимізму, творчих успіхів у праці та нових горизонтів розвитку!

Зі святом, дорогі друзі!

Начальник Одеської залізниці
Голова Дорпрофсожу
М. І. ЛУХАНІН
А. Г. ПРОКОПЕНКО