31.10.2012р.

Обсяги робіт з модернізація колії на Одеській залізниці у дев’ять разів перевищують минулорічні

Обсяги робіт з модернізація колії на Одеській залізниці у дев’ять разів перевищують минулорічні

У поточному році Одеські залізничники наближаються до рекордних показників із модернізації колії. Наразі обсяги робіт перевищують минулорічні у дев’ять разів! Хід робіт з модернізації просувається швидкими темпами і наразі виконання становить 93% від запланованого.

В цілому майже за 10 місяців поточного року одеські залізничники різними видами ремонту оздоровили понад 516 км колії. Зокрема, модернізовано 168 км колії, капітально відремонтовано 102 км колії, середнім ремонтом – 151 км колії, виконано комплексно-оздоровчий ремонт на 170 км. Крім того, замінено на нові 182 комплекти стрілочних переводів, з них на залізобетонних брусах — 141 комплектів та відремонтовано середнім ремонтом 107 комплектів стрілочних переводів.

Наймасштабніші роботи проходили на напрямку Знам’янка – Помічна –Одеса  та Миронівка – П’ятихатки. До кінця року основні ремонтні триватимуть на дільниці Помічна – Колосівка – Одеса.

Виконання комплексу даних робіт дозволило підвищити швидкість руху поїздів на 180 км головних колій та восьми приймально-відправних коліях на шести станціях.

Постійне проведення ремонту і модернізації колії підвищує безпеку руху, плавність ходу поїздів, а також сприяє підвищенню швидкості руху на відремонтованих дільницях до максимально можливої при існуючому технічному оснащенні. Всього у 2012 році буде модернізовано понад 181 км колії.

Прес-служба Одеської залізниці