13.04.2012р.

Одеську залізницю визнано кращою в Україні за підсумками роботи за рік

Одеську залізницю визнано кращою в Україні за підсумками роботи за рік
Одеська магістраль здобула перше місце в галузевому змаганні трудових колективів залізниць та їх структурних підрозділів, установ і організацій залізничного транспорту України за підсумками роботи у 2011 році.
Про це 13 квітня 2012 року повідомив перший заступник генерального директора Укрзалізниці Сергій Болоболін під час урочистого вручення перехідного прапору і Почесного диплому начальнику Одеської залізниці Миколі Луханіну. На урочистостях були присутні голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко, начальник Управління МВС України на Одеській залізниці Сергій Карташов, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Петро Хлицов, заступник голови Одеської обласної ради Олексій Гончаренко та інші.
Сергій Болоболін привітав трудовий колектив Одеської залізниці із перемогою та відзначив його високі здобутки, зокрема, покращення продуктивності праці, сумлінне виконання завдань із вантажоперевезень, впровадження енергозберігаючих технологій, максимальне забезпечення соціальних гарантій для працівників залізниці та ветеранів.
Начальник Одеської залізниці Микола Луханін побажав своєму колективу і в подальшому зберегти високі показники та докласти максимум зусиль для стабільної та ефективної роботи рідної магістралі.
Цього дня 20 працівників Одеської магістралі отримали почесні нагороди від Укрзалізниці за сумлінну працю на залізничному транспорті, професійну майстерність, творчу ініціативу та високі показники у роботі.
Нагадаємо, що у галузевому змаганні переможцями визначаються колективи, які найбільш ефективно виконують виробничі завдання, удосконалюють процес перевезень, покращують якість обслуговування пасажирів, збільшують прибутки підприємств, забезпечують безпеку руху, надійну експлуатацію пристроїв та обладнання при високій продуктивності праці.
* Довідка
- за 2011 рік Одеською залізницею було перевезено понад 47 млн пасажирів (включно з приміським сполученням), що на 2% вище за показники 2010 року;
- навантаження на Одеській залізниці становило понад 31 млн тонн вантажів, що на 11,7% вище рівня минулого року;
- модернізовано понад 24 км колії, капітально відремонтовано - 167 км. Всього протягом 2011 року різними видами ремонту було оздоровлено майже 500 км колії.