29.10.2012р.

Одеська залізниця завершує підготовку до зими

Одеська залізниця завершує підготовку до зими

Державне підприємство “Одеська залізниця” завершує підготовку господарства і кадрів до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

Наразі у всіх структурних підрозділах підприємства проведено заходи спрямовані на забезпечення безперебійної та ефективної роботи залізничного транспорту в осінньо-зимовий період. Згідно з планом до опалювального сезону відремонтовано і налагоджено роботу 465 котелень, підготовлено виробничі будинки та споруди, зокрема відремонтовано та утеплено 7218 дверей та вікон, майже 20465 м2 покрівлі. Також налагоджено роботу 333 систем опалювання приміщень, 29 систем вентиляції, 30,2 км теплових мереж. Окрім того відремонтовано 8 км електричних мереж та 35,6 км систем водопостачання і каналізації.

До роботи в умовах понижених температур підготовлено 77 одиниць снігоприбиральної техніки та 34 одиниці підйомно-транспортного устаткування, зокрема 13 кранів на залізничному ході та 21 козловий кран.

Залізничників забезпечено теплим спецодягом: костюмами «гудок», «зима», «колійник» та зимовим спецвзуттям. У всіх структурних підрозділах створено зимовий запас вугілля та паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та обладнання.

До роботи в осінньо-зимовий період підготовлено тяговий рухомий склад, пасажирські та вантажні вагони. Відремонтовано та обладнано 720 стрілочних переводів з пневмообдувкою та 186 з електрообігрівом.

Прес-служба Одеської залізниці