19.10.2012р.

Одеські залізничники підбили підсумки виконання колективного договору

Одеські залізничники підбили підсумки виконання колективного договору

18 жовтня 2012 року у актовій залі Управління Одеської залізниці відбулася конференція трудового колективу Одеської залізниці, де обговорювався хід виконання колективного договору за 8 місяців поточного року. На конференції були присутні начальник Одеської залізниці Микола Луханін, голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко, перший заступник голови Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов, начальник служби кадрової та соціальної політики Юрій Гоголенко, начальники служб залізниці, дирекцій, голови територіальних комітетів профспілки та інші.

Залізничники та представники профспілкових організацій обговорювали важливі питання пільг, соціальних гарантій працівників магістралі та важливість належної організації умов праці. В ході конференції стало відомо, що цьогорічні витрати на виконання зобов’язань дорожнього колективного договору зросли на 120 млн. грн. відносно аналогічного періоду минулого року.

За словами начальника служби кадрової та соціальної політики Юрія Гоголенка робота адміністрації залізниці протягом звітного періоду була спрямована на пошуки нових підходів в забезпеченні безперебійного перевізного процесу та стабілізації фінансово-економічної діяльності, адже

від ефективності і фінансового результату роботи залізниці залежить реалізація зобов’язань по соціальному захисту залізничників та пенсіонерів, матеріальний стан працівників.

«Щиро дякую профспілковому активу за постійну підтримку і допомогу у вирішенні актуальних для залізниці завдань. Впевнений, що разом ми зробимо все, що від нас залежить, щоб залізниця працювала стабільно, а її працівники і пенсіонери були в повній мірі забезпечені соціальними гарантіями, які передбачені колективним договором та галузевою угодою», - підкреслив начальник Одеської залізниці Микола Луханін.

* Довідка

В 2002 році на конференції трудового колективу було вперше ухвалено та підписано колективний договір між керівництвом залізниці та Дорпрофсожем.

Прес-служба Одеської залізниці