17.10.2012р.

Упродовж 9 місяців 2012 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 59 випадків крадіжок

Упродовж 9 місяців 2012 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 59 випадків крадіжок

Упродовж 9 місяців 2012 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 59 випадків крадіжок на загальну суму 70 тис. 134 грн і затримали 90 розкрадачів. За зазначеними фактами порушили 40 кримінальних та 11 адміністративних справ. Найбільше від зловмисників потерпає колійне господарство залізниці – за 9 місяців поточного року тут трапилося 43 випадки розкрадання майна.

Працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці зафіксували 846 випадків затримання порушників за ходіння по коліях – це на 74,2% більше відносно відповідного періоду минулого року. 235 порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано.

Крім того, особовим складом воєнізованої охорони Одеської залізниці протягом 9 місяців 2012 року проводилася активна робота щодо перевірки приймальних пунктів металобрухту з метою виявлення таких, які працюють з порушенням Закону України «Про металобрухт». У ході проведених рейдів перевірено 191 пункт, 8 з яких закрито.

Також залізничники спільно з працівниками воєнізованої охорони дбають про збереження вантажів вантажовідправників. Їх робота спрямована на виявлення та попередження випадків розкрадання вантажів з вагонів відкритого типу під час руху поїздів. Особовий склад воєнізованої охорони супроводжує вантажі на усьому шляху прямування Одеською залізницею.

Прес-служба Одеської залізниці