16.10.2012р.

Микола Луханін привітав ветеранів Одеського залізничного вузла

Микола Луханін привітав ветеранів Одеського залізничного вузла

15 жовтня 2012 року в актовій залі Управління Одеської залізниці відбулися урочистості з нагоди 20-річчя створення всеукраїнської Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту України.

На сьогоднішній день сім’я залізничників Одеської магістралі об’єднує майже 34 тисячі пенсіонерів, ветеранів війни і праці, з них – 723 учасники бойових дій, 3 тис 739 учасників Великої Вітчизняної війни.

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін щиро подякував ветеранам за те, що вони, подолавши шляхи війни, відстояли незалежність нашої Вітчизни, в післявоєнний час, не шкодуючи сил та здоров’я, відновили залізницю, а сьогодні, перебуваючи на заслуженому відпочинку, активно допомагають своїм безцінним досвідом, виховують молоде покоління залізничників та беруть активну участь у суспільній діяльності.

Голова ради ветеранів Володимир Зелений зазначив, що ветеранські організації Одеської залізниці нараховують чотири регіональні ради, 12 вузлових рад, 153 первинні організації із загальною чисельністю 33 тис 744 ветерани. «Рада ветеранів – це дім, де завжди чекають на ветеранів з їхніми питаннями, побажаннями й пропозиціями», – підкреслив Володимир Зелений.

Цього дня за багаторічну плідну працю на залізничному транспорті та з нагоди 20-річчя з дня заснування Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України почесними нагородами від начальника залізниці було відзначено 27 ветеранів праці, колишніх працівників Одеського залізничного вузла.

Завершились урочистості святковим концертом.

Прес-служба Одеської залізниці