11.10.2012р.

Одеські залізничники активно застосовують новітні методи технічного навчання

Одеські залізничники активно застосовують  новітні методи технічного навчання

На Одеській залізниці з 2011 року впроваджено один з передових, сучасних напрямків проведення технічних занять у формі відеоконференцій (вебінарів). Представники галузевих служб, структурних підрозділів, використовуючи Інтернет-технології, можуть у режимі реального часу заслухати доповіді колег, переглянути демонстраційні матеріали, поставити доповідачеві уточнюючі запитання. Проведення технічних занять у режимі відеоконференцій дозволяє заощадити кошти на відрядженнях працівників, забезпечити швидке та якісне навчання за рахунок підвищення рівня сприйняття матеріалу, знаходити спільні техніко-технологічні вирішення питань.

Важливо й те, що подібне заняття можна переглянути повторно (наприклад, у разі відсутності когось з колег або для уточнення певних моментів).

У поточному році було проведено ряд тематичних відеоконференцій за участю головних інженерів дирекцій залізничних перевезень, служб і структурних підрозділів та причетних фахівців залізниці з питань енерго- та ресурсозбереження. Зокрема, слухачі вже дізналися про впроваджені заходи ресурсозбереження в структурних підрозділах вагонного господарства, про порядок розрахунку норм витрат паливно-енергетичних ресурсів, про особливості експлуатації свинцево-кислотних акумуляторів тощо.

Окрім відео конференцій за участю представників дирекцій залізничних перевезень прогресивний досвід організації технічних занять (вебінарів) використовують працівники ревізорського апарату залізниці, служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, служб охорони праці, вагонного господарства та інші.

Прес-служба Одеської залізниці