04.10.2012р.

Пожежники Одеської залізниці загасили 15 пожеж з початку року

Пожежники Одеської залізниці загасили 15 пожеж з початку року

У поточному році пожежні поїзди Одеської залізниці спільно з підрозділами МНС успішно ліквідували низку складних пожеж. Так, за 9 місяців  пожежні поїзди виїжджали на гасіння 15 пожеж. Зокрема, 11 травня пожежниками Херсонського загону воєнізованої охорони з пожежного нагляду спільно з підрозділами МНС в Херсонській області було ліквідовано велику лісову пожежу в Цюрупинському лісництві на площі понад 25 тис м2.

Окрім того, з початку року було проведено 26 практичних занять з виїздами пожежних поїздів для умовного гасіння пожеж.

За словами заступника начальника служби - головного інспектора з пожежного нагляду Одеської залізниці Олександра Кварталова для гасіння пожеж на Одеській залізниці у постійній готовності перебувають вісім пожежних поїздів. Кожен поїзд складається з вагона-насосної, вагона-майстерні, а також двох цистерн з водою, що містять біля 200 м3 води та 7,5 тонни піноутворювача в окремих баках. Один такий пожежний поїзд може замінити майже 50 пожежних машин. Для подачі вогнегасних речовин поїзди укомплектовані двома пожежними мотопомпами з продуктивністю подачі 1600 л/хв., переносною мотопомпою, електростанцією, пожежними рукавами загальною довжиною 1,6 тис м та іншим пожежно-технічним спорядженням.

На Одеській залізниці нещодавно завершено повну модернізацію пожежних поїздів, що включала заміну вагонів-насосних та цистерн старого зразку на сучасні.

Прес-служба Одеської залізниці