03.10.2012р.

Популярність«електронних» квитків серед пасажирів Одеської залізниці стрімко зростає

Популярність«електронних» квитків серед пасажирів Одеської залізниці стрімко зростає

Протягом дев’яти  місяців 2012 року на Одеській залізниці через мережу Інтернет було оформлено142 тис 338 проїзних документів, що в 2,8 рази перевищує минулорічний показник. Замовлення електронних квитків становить 2,9 % від загального обсягу реалізованих за дев’ять місяців поточного року проїзних документів. Піковим місяцем з замовлення квитків через Інтернет став липень – понад 27 тис. проїзних документів. Пасажирський вокзал Одеса–Головна залишається лідером з оформлення замовлених через Інтернет квитків – 37% від загальної кількості реалізованих проїзних документів.

Щоб скористатися даною послугою необхідно відвідати розділ меню “Пасажирам” на офіційному сайті Укрзалізниці. Інтернет-замовлення можна зробити тільки повних та дитячих проїзних документів. Із наданого списку поїздів на конкретну дату слід обрати поїзд, категорію вагона, номер місця, покласти до "кошика", оплатити замовлення та роздрукувати бланк із штрих-кодом. Відповідні проїзні документи на підставі номера замовлення пасажир може одержати у будь-якій автоматизованій залізничній квитковій касі не пізніше, ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда. Оплата замовлення здійснюється за допомогою карток платіжних систем (Visa, Master Card, НСМЕП).

За операцію резервування пасажири сплачують 18 грн. за одне місце, за операцію оформлення з оплатою проїзду  – 7 грн. за одне місце.

Прес-служба Одеської залізниці