02.10.2012р.

Команда пожежників Одеської залізниці одна з кращих в Україні

Команда пожежників Одеської залізниці одна з кращих в Україні

Команда пожежників Одеської залізниці посіла почесне друге місце у змаганнях Укрзалізниці з пожежно-прикладного спорту, що проходили з 25 по 27 вересня 2012 року у м. Харків (Південна залізниця). У змаганнях взяли участь збірні команди всіх шести залізниць України. До складу команди Одеської залізниці увійшли 9 кращих спортсменів-працівників відомчої пожежної охорони з Миколаєва, Херсона, Помічної та Одеси.

Змагання містили декілька етапів – серед яких подолання 100-метрової смуги з перешкодами, підйом по штурмовій та висувній драбинах на навчальну башту другого та третього поверху, пожежна естафета з гасінням умовного вогнища та бойове розгортання від пожежної мотопомпи.

За словами тренера команди заступника начальника Херсонського загону воєнізованої охорони залізниці з пожежного нагляду Олександра Грушка високих результатів спортсмени-одесити досягли завдяки добросовісній праці, постійним тренуванням та любові до спорту.

За високі результати представники команди були відзначені почесними дипломами, медалями та грошовими винагородами. Почесні дипломи «За відданість пожежно-прикладному спорту» отримали залізничники з Херсона та Миколаєва.

Прес-служба Одеської залізниці