01.10.2012р.

11 сканерів для зчитування штрих-кодів встановлено на вокзалах Одеської залізниці

Нещодавно у квиткових касах вокзалів обласних центрів (Одеса, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Кіровоград) було встановлено 11 сканерів для зчитування штрих-кодів. Встановлення даного обладнання покращить обслуговування пасажирів при оформленні проїзних документів замовлених через Інтернет в квиткових касах, скоротивши час обслуговування пасажирів. Введення систем зчитування штрих-кодів удосконалює роботу квиткового касира, якому при обслуговуванні пасажирів не потрібно вручну набирати 14- або 16-значний код, адже дані будуть вноситися до системи автоматично.

На підставі аналізу існуючого пасажиропотоку п’ять таких сканерів встановлено у квиткових касах вокзалу Одеса-Головна, по два сканери в касах Херсону та Миколаєва. Ще по одному сканеру у  Черкасах та Кіровограді.

Звертаємось до шановних пасажирів із проханням при замовленні проїзних документів через Інтернет друкувати бланк-замовлення із штрих-кодом і зберігати його акуратний стан (без згинів, потертостей) для пред’явлення квитковому касирові!

Прес-служба Одеської залізниці