27.09.2012р.

Одеська залізниця одна з прогресивних у питанні ресурсозбереження та ресурсоефективності

Одеська залізниця одна з прогресивних у питанні ресурсозбереження та ресурсоефективності

27-28 вересня 2012 року на Одеській залізниці проходить виїзне засідання Оперативного штабу для забезпечення енергозбереження Укрзалізниці під головування першого заступника Генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергієнка. У заході беруть участь начальник Головного управління локомотивного господарства Укрзалізниці Юрій Білоус, начальник Одеської залізниці Микола Луханін, головний інженер-перший заступник начальника залізниці Григорій Бойко, спеціалісти та голови штабів з енергозбереження шести залізниць України.

«Рішення провести даний захід саме в Одесі було прийнято на останньому засіданні нашого штабу. Зважаючи на динаміку розвитку роботи Оперативного штабу Одеської залізниці можна сказати, що ця залізниця одна з передових і прогресивних у обговорюваних сьогодні питаннях», – підкреслив перший заступник Генерального директора Укрзалізниці – голова оперативного штабу Укрзалізниці Микола Сергієнко. Також слід зазначити, що завдяки активній роботі штабу економія ресурсів від впровадження у виробничих процесах раціональних пропозицій технологічного характеру становила у 2011 році 3,3 млн. грн.

Проведення такого заходу є надзвичайно актуальним, адже транспортна система залізниць України є однією з ресурсовитратних галузей, основна доля яких припадає на перевізний процес. Майже 20% усіх витрат залізниць випадає на паливно-енергетичну сферу, тому тут зосереджено значний потенціал з оптимізації та підвищення економічної ефективності перевезень пасажирів і вантажів.

В ході доповіді головного інженера-першого заступника начальника залізниці Григорія Бойка стало відомо, що для забезпечення конкурентоспроможності залізниць України в умовах сформованого на даний час ринку перевезень необхідною умовою є розробка та впровадження ресурсозберігаючих заходів у всіх ланках експлуатаційно-господарської діяльності, які забезпечують єдиний технологічний процес.

Прес-служба Одеської залізниці