09.04.2012р.

Одеські залізничники перевиконали план з навантаження у березні

Одеські залізничники перевиконали план з навантаження у березні
Згідно з оперативними даними одеські залізничники у березні щодоби навантажували 82,7 тис тонн вантажів, що становить 102,1% до планового завдання. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається збільшення навантаження на 5,8% (141,2 тис. тонн). Всього протягом березня було навантажено 2,6 млн. тонн вантажів.
Значне зростання зафіксовано у навантаженні зерна - 562 тис тонн, що більше ніж вдвічі перевищує минулорічний показник. Запланований обсяг навантаження зерна у березні становив 409 тис тонн. Також зросли відносно планового завдання показники навантаження кольорової руди (на 11,6%) та цементу (33%).
Показником роботи залізничного транспорту з перевезень вантажів з урахуванням фактично відстані є експлуатаційний вантажообіг. При плані 5,3 млн тонно-км нетто виконання експлуатаційного вантажообігу становило на Одеській залізниці 5,4млн тонно-км нетто (102,8%), даний показник перевищує минулорічний на 8,1%.
Вивантаження становило в середньому 4 тис 683 вагони щодоби, що на 448 вагонів (10,6%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Важливим завданням в покращенні роботи залізничного транспорту є прискорення обігу вагону - виконання даного показника перевищує план на 10%.
Разом з тим на 1,06 години зменшено час простою вагону під однією вантажною операцією до планового завдання і його виконання становить 30,34 години.
Простій вагону на одній технічній станції зменшено до планового завдання та до рівня минулого року на 1,13 години - його виконання становить 7,42 години.
Покращені також показники використання локомотивного парку. Середня продуктивність локомотива становила більше 1,7 тис. тонн-км брутто - це на 8,8% більше відносно запланованого.