26.09.2012р.

Локомотивне депо станції імені Т.Шевченка краще в Україні

Локомотивне депо станції імені Т.Шевченка краще в Україні

13 вересня 2012 року в актовій залі локомотивного депо станції імені Т. Шевченка відбулися урочистості з нагоди перемоги трудового колективу депо у галузевому змаганні за результатами роботи локомотивних депо України у першому півріччі поточного року. Привітав із перемогою працівників депо начальник Головного управління локомотивного господарства Юрій Білоус. Він вручив начальнику депо Олександру Петренко перехідний прапор та почесний диплом.

За перше півріччя 2012 року продуктивність праці робітників депо зросла на 19,6% відповідно до аналогічного періоду минулого року та на 10% до планових показників.

При перевиконанні обсягів перевезень за відповідний період на 11,3% зросла економія експлуатаційних витрат на 5,8%. Окрім того були скорочені витрати на енергоносії, дизельне пальне, електроенергію завдяки раціональному використанню тягового рухомого складу та ощадливим витратам ресурсів. Обсяги поточних ремонтних робіт повністю виконані згідно з планом. Територія та виробничі приміщення депо були оснащені зовнішньою та внутрішньою системами відеоспостереження. Для подальшого удосконалення і покращення технології ремонту тепловозів в локомотивному депо за даний період було впроваджено ряд технологічних новацій у оснащенні, облаштуванні випробувально-діагностичних стендів, встановлено сушильну піч тощо. В депо не було допущено жодного випадку виробничого травматизму завдяки проведенню активній профілактичній роботі.

Результатом плідної та злагодженої роботи трудового колективу депо станції ім. Т. Шевченка стала перемогу в галузевому змаганні.

Прес-служба Одеської залізниці