20.09.2012р.

В Херсонському вагонному депо визначили найкращих оглядачів вагонів Укрзалізниці

В Херсонському вагонному депо визначили найкращих оглядачів вагонів Укрзалізниці

20 вересня 2012 року на базі Херсонського вагонного депо Одеської залізниці відбувся заключний етап конкурсу професійної майстерності серед кращих оглядачів-ремонтників вантажних вагонів шести залізниць України.

Професійні знання та уміння конкурсантів оцінювала комісія до складу якої увійшли помічник начальника головного управління вагонного господарства Укрзалізниці Андрій Довгань, інженер головного управління вагонного господарства Руслан Красноус, заступник відділу охорони праці - головний технічний інспектор праці Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України Володимир Дорошенко та представники служб вагонного господарства шести залізниць України. Одеську залізницю на даному заході представили головний інженер вагонної служби Сергій Васильєв та завідувач відділом соціально-економічних відносин Дорожнього комітету профспілки Олександр Манахов.

Конкурс традиційно містив теоретичну та практичну частини та складався із чотирьох етапів. Розпочався захід із презентацій команд депо. Під час оцінювання даного етапу до уваги брався зовнішній вигляд, естетичність та функціональність спецодягу команд. В ході багато профільного тестування на комп’ютерах оглядачі-ремонтники повинні були за 90 хв відповісти на 90 питань на знання вимог охорони праці, безпеки руху, пожежної безпеки, правил технічної експлуатації залізниць та інструкції з сигналізації. Далі учасники за відведений час оглядали та

виявляли несправності у трьох вагонах: критому вагоні, піввагоні та зерновозі. Ще одне практичне завдання виявило найспритніших при заміні клина тягового хомута на тренажері.

За підсумками етапів конкурсу члени комісії визначили переможців. У загальнокомандному рейтингу за сумою балів почесне перше місце посіла команда Донецької залізниці представники якої набрали 817 балів. Другою стала команда Одеської залізниці із 795 балами. Третє місце – за командою Південної залізниці, яка набрала 697 балів. У індивідуальному залку перше місце посів представник вагонного депо Щотове Донецької залізниці. Представники вагонних депо Одеської залізниці зайняли друге та третє місця.

Усі переможці продемонстрували на конкурсі високий рівень знань та повернулися додому з почесними нагородами.

Прес-служба Одеської залізниці