03.09.2012р.

Новий навчальний рік розпочався для 890 майбутніх працівників Одеської магістралі

Новий навчальний рік розпочався для 890 майбутніх працівників Одеської магістралі

1 вересня 2012 року для 890 майбутніх залізничників Одеської магістралі розпочався новий навчальний рік.

Наразі молодих спеціалістів залізничних професій готують у двох профільних навчальних закладах: Одеському коледжі транспортних технологій та Миколаївському технікумі залізничного транспорту ім. В.М. Образцова.

Особливою популярністю серед нинішніх першокурсників Одеського коледжу транспортних технологій користуються спеціальності «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті», «Технічне обслуговування тягового рухомого складу». Цьогоріч до навчання тут приступають понад 1,5 тис. студентів, серед яких 296 першокурсників.

Миколаївський технікум залізничного транспорту ім. В.М. Образцова обрали 275 студентів-першокурсників. Технікум наразі нараховує 1515 майбутніх фахівців-залізничників. Студенти здобувають спеціальності механіка, електромеханіка, техніка-електромеханіка, техніка-технолога, техніка-колійника залежно від обраного напрямку навчання. «Професія залізничника не тільки почесна, а й престижна серед молоді, адже наші випускники стають все більш потрібними для провідних служб та підприємств залізниці», - підкреслив директор технікуму Віктор Діданов.

За даними служби кадрів та соціальної політики Одеської залізниці у 2012 році на залізниці були працевлаштовані майже 400 випускників даних профільних навчальних закладів.

Кваліфікованих робітників-залізничників готує Знамянське професійно-технічне училище № 12 та Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва. У Знам’янському професійно-технічному училищі навчаються 600 учнів, з яких 210 першокурсників. За словами директора Володимира Садієра серед молоді найбільше охочих опанувати престижну професію помічника машиніста. Директор Одеського професійного училища залізничного транспорту та будівництва Ольга Лобачова зазначає, що кількість вступаючих до навчального закладу, які прагнуть здобути професії провідника пасажирського вагону, монтера колії, електромонтера залишилася на рівні минулого року і становить 108 учнів першого курсу. Усього в училищі навчається 267 майбутніх залізничників.

*Довідка

Також залізничники можуть отримати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації в Одеській дорожній технічній школі машиністів.

Прес-служба Одеської залізниці