06.04.2012р.

Одеські залізничники за місяць модернізували 33 км колії

Одеські залізничники за місяць модернізували 33 км колії
Одеські залізничники менш ніж за місяць модернізували 33 км колії.
Наразі повним ходом тривають масштабні колійні роботи. Вже відкрито рух на перегоні Веселий Кут - Мигаєте, де з 15 березня по 1 квітня поточного року було модернізовано 10,7 км колії.
На перегоні Трепівка - Чорноліська до 14 квітня поточного року буде модернізовано 12,9 км колії. Одночасно буде оновлено ще 11,5 км колії на перегоні Новоукраїнка - Плетений Ташлик. На станції Буялик ще три дні триватиме модернізація станційної колії.
Модернізуючи колію працівники залізниці виконують комплекс робіт з заміни на нову верхньої будови колії, який включає розбирання рейко-шпальної решітки, роботу щебенеочищувальної машини РМ (піднімає рейко-шпальну решітку, проводить вирізання баласту та його очищення, розрівнює очищений щебінь рівномірно по ширині колії), вкладання нових плітей (рейко-шпальної решітки) та виправлення колії. Колійні роботи виконуються у довготривале «вікно», тобто у визначений період часу протягом якого рух поїздів по окремим коліям перегону або станції припиняється. Це дозволяє виконати повний колійних обсяг робіт не зменшуючи при цьому пропускну спроможність дільниці.
Всього у 2012 році буде модернізовано 181 км колії, що в сім разів перевищує минулорічний план з модернізації колії.