20.07.2012р.

В Дорожній дитячій клінічній лікарні Одеської залізниці відкрито кабінет комплексної медико-психологічної допомоги молоді

Минулого тижня в Дорожній дитячій клінічній лікарні Одеської залізниці розпочав роботу кабінет «Клініки, дружньої до молоді». Працівники даного кабінету надаватимуть молоді комплексну медичну, психологічну та соціальну допомогу з проблем обумовлених специфікою підліткового віку на принципах дружнього підходу.

За словами лікаря-інфекціоніста вищої категорії Людмили Кучеренко необхідність створення даного кабінету зумовлена такими основними факторами, як значне погіршення здоров’я підлітків, недостатність медико-соціальної допомоги для задоволення специфічних проблем молоді. Лікар підкреслила соціальну значущість здоров’я молоді: «Молодь – це репродуктивний, інтелектуальний, економічний, соціальний, політичний та культурний резерв суспільства».

«Клініка, дружня до молоді» успішно працює в Одесі на базі міської студентської поліклініки №21 вже майже 7 років. За період функціонування даного закладу до спеціалістів звернулося понад 25 тис представників шкільного віку.

Прес-служба Одеської залізниці