18.07.2012р.

Упродовж I півріччя 2012 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 42 випадки крадіжок

Упродовж I півріччя 2012 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 42 випадки крадіжок

Упродовж I півріччя 2012 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 42 випадки крадіжок на загальну суму 60 тис. 632 грн і затримали 68 розкрадачів. За зазначеними фактами порушили 28 кримінальних та 5 адміністративних справ. Найбільше від зловмисників потерпає колійне господарство залізниці – за 6 місяців поточного року тут трапилося 29 випадків розкрадання майна.

Працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці зафіксували 717 випадків затримання порушників за ходіння по коліях – це на 22,6% більше відносно відповідного періоду минулого року. 216 порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано.

Крім того, особовим складом воєнізованої охорони Одеської залізниці протягом 6 місяців 2012 року проводилася активна робота щодо перевірки приймальних пунктів металобрухту з метою виявлення таких, які працюють з порушенням Закону України «Про металобрухт». У ході проведених рейдів перевірено 119 пунктів, 8 з яких закрито.

Також залізничники спільно з працівниками воєнізованої охорони дбають про збереження вантажів вантажовідправників. Їх робота спрямована на виявлення та попередження випадків розкрадання вантажів з вагонів відкритого типу під час руху поїздів. Особовий склад воєнізованої охорони супроводжує вантажі на усьому шляху прямування Одеською залізницею.

Прес-служба Одеської залізниці