12.07.2012р.

Начальник Одеської залізниці привітав колектив пасажирського вокзалу Одеса-Головна із 60-річним ювілеєм

Начальник Одеської залізниці привітав колектив пасажирського вокзалу Одеса-Головна із 60-річним ювілеєм

12 липня 2012 року в актовій залі пасажирського вокзалу Одеса-Головна відбулися урочистості з нагоди 60-річного ювілею вокзального комплексу.

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін звернувся до трудового колективу пасажирського вокзалу Одеса-Головна: «На вас покладено почесну місію – від вашої роботи: рівня культури обслуговування наших пасажирів (багато в чому) залежить репутація усього підприємства, багатотисячного колективу Одеської залізниці. Приязність, тактовність, уважність до кожного пасажира, який до вас звертається певною мірою створюють приємне враження від поїздки. Варто пам’ятати, що вокзал Одеса-Головна – це візитна картка нашого міста, а персонал вокзалу – його обличчя».

19 працівників вокзалу за багаторічну сумлінну працю отримали почесні нагороди від начальника залізниці та Державної адміністрації залізничного транспорту України. Серед нагороджених був Віктор Козир, який у 1951-1952 роках брав активну участь у будівництві вокзалу на станції Одеса-Головна. «Я добре пам’ятаю дату 12 липня 1952 року – день урочистого відкриття залізничного вокзалу на станції Одеса-Головна. Навколо – починаючи від Привозу, на Пантелеймонівській вулиці, Куликовому полі, Старосінній площі – стояли люди. Море людей. Ті ж хто хотіли краще розгледіти святкове дійство розташувалися на деревах. Одесити та гості нашого міста прийшли порадіти дивній події – відроджена з руїни будівля вокзалу починала своє нове життя», - згадує події 60-річної давнини Віктор Козир.

У вітальному слові до свого колективу начальник пасажирського вокзалу Одеса-Головна Дмитро Лобойко подякував начальникові залізниці за увагу та всебічну підтримку. Також він зазначив, що неможливо уявити собі Одесу без величної будівлі пасажирського залізничного вокзалу. «Перед нашим невеликим, проте згуртованим колективом поставлено завдання зберегти та примножити зароблений багатьма поколіннями залізничників авторитет, наполегливо працювати на благо нашого міста та рідної Одеської магістралі».

Прес-служба Одеської залізниці