15.06.2012р.

Начальник Одеської залізниці привітав медичних працівників із професійним святом

Начальник Одеської залізниці привітав медичних працівників із професійним святом

15 червня 2012 року в конференц-залі Дорожньої клінічної лікарні Одеської магістралі  відбулася урочиста зустріч начальника залізниці Миколи Луханіна з медперсоналом галузевих медичних установ.

У ході зустрічі начальник Одеської залізниці привітав медичних працівників із професійним святом, зазначивши, що на сьогоднішній день на варті здоров'я залізничників магістралі стоять майже 4000 висококваліфікованих медпрацівників. Микола Луханін подякував медикам за відданість справі охорони здоров’я, сумлінне виконання обов’язків та високий професіоналізм, нагородивши 15 кращих працівників почесними відзнаками.

Начальник медичної служби Одеської залізниці Анатолій Датченко подякував керівництву магістралі за турботу та приділену увагу до проблем медичної галузі, а колективу медпрацівників залізниці він побажав здоров'я, миру та наснаги у їхній непростій роботі.

Також до привітань приєднався  перший заступник голови Дорожнього комітету профспілки Одеської залізниці Ігор Соловйов. Ще 5 працівників медичної галузі було відзначено керівництвом Дорпрофсожу.

*Довідка:

Одеські залізничники отримують медичну допомогу в 16 дорожніх медичних установах (станцій Знам'янка, Котовськ, Херсон, Т.Шевченка та інші).

Прес-служба Одеської залізниці