07.06.2012р.

На Одеській залізниці відкрито нову дільницю з ремонту колійної техніки

На Одеській залізниці відкрито нову дільницю з ремонту колійної техніки

7 червня 2012 року у вагонному депо Котовськ Одеської залізниці відбулося урочисте відкриття дільниці з ремонту колійної техніки. На урочистостях були присутні начальник Одеської залізниці Микола Луханін, начальник служби вагонного господарства Анатолій Драник, перший заступник голови Дорпрофсожу Ігор Соловйов, начальник вагонного депо Котовськ Володимир Сазанський, перший заступник Котовського міського голови Марія Мазур.

“Сьогодні на Одеській залізниці свято, адже завдяки активній роботі працівників служби вагонного, колійного господарств, будівельно-монтажно експлуатаційного управління ми маємо нагоду відкрити дільницю з ремонту колійної техніки. Трудовий колектив виконав великий обсяг робіт за достатньо короткий термін — один рік. Уся колійна техніка обслуговуватиметься тепер на даній дільниці. Протягом цього року ми відремонтуємо тут понад 50 одиниць колійної техніки”, - зазначив у вітальному слові до трудового колективу начальник Одеської залізниці Микола Луханін.

Начальник служби вагонного господарства Анатолій Драник зазначив: «Завдяки високому професіоналізму працівників депо сьогодні тут створено ще понад два десятки робочих місць. Наступного року ми введемо в експлуатацію колісно-роликовий цех, що дозволить випускати сформовані колісні пари із зібраними буксовим вузлом. Це дозволить повністю забезпечити потреби вагонного та колійного господарств нашої залізниці”.

В свою чергу начальник вагонного депо Котовськ щиро подякував керівництву залізниці за всебічну підтримку в розвитку виробничих потужностей депо.

Заступник Котовського міського голови Марія Мазур підкреслила значимість для адміністрації міста створення додаткових робочих місць для городян. За її словами, незважаючи на будь-які економічні негаразди, залізниця працювала, працює і працюватиме. «Я висловлюю глибоку і щиру подяку Миколі Івановичу, Одеській залізниці, керівництву вагонного депо за увагу, людське добро, тому що робочі місяця та гідна заробітна плата багатьох наших городян залежить від залізниці», - зазначила Марія Мазур.

20 працівників залізниці за сумлінну працю, професійну майстерність та активну участь у будівництві цеху ремонту колійної техніки отримали почесні нагороди від начальника Одеської залізниці.

Екскурсія територією вагонного депо та відвідання музею історії підприємства завершила урочистості.

*Довідка:

З 2011 року депо на базі вагонного депо Котовськ було розпочато створення дільниці з ремонту колійної техніки. Протягом року виконано капітальний ремонт дільниці з ремонту колійних машин. Також виконано роботи з укладання колії, змонтовано козловий кран вантажопідйомністю 5 тон. Було завершено внутрішні та фасадні роботи, запущено систему опалення, проведено монтаж систему забезпечення цеху стиснутим повітрям, встановлено трансформаторну підстанцію, що забезпечило стійке забезпечення цеху електроенергією.

Прес-служба Одеської залізниці