31.05.2012р.

В Одесі проходить ювілейний День Міжнародного експедитора

В Одесі проходить ювілейний День Міжнародного експедитора

Щорічна конференція «День Міжнародного експедитора» відзначає 31 травня 2012 року своє десятиріччя. Транспортники з 17 країн обговорюють питання організації інтермодальних перевезень з використанням маршруту: Чорне – Балтійське– Каспійське моря і у напрямку Захід – Схід (Європа – Азія), а також можливості спрощення торгових процедур (зокрема, митного контролю) та актуальні питання професійної підготовки міжнародних експедиторів.

У роботі ювілейної конференції взяли участь директор Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Сергій Сероштан, заступник генерального директора Укрзалізниці Петро Науменко, директор Українського транспортно- логістичного центру Володимир Іващук, начальник Одеської залізниці Микола Луханін, генеральний директор FIATA (Міжнародної федерації асоціацій експедиторів) Марко Соржетті, президент АТ «ПЛАСКЕ» Олег Платонов та інші.

«Дуже приємно, що цьогорічний День Міжнародного експедитора зібрав делегації із 17 країн. Завдяки такому заходу зміцнюється економічна взаємодія країн, удосконалюється управління перевізним процесом, усуваються бар’єри на шляху здійснення вантажоперевезень. Саме тому Міністерство інфраструктури України активно підтримує проведення таких міжнародних форумів в Україні», - зазначив директор Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Сергій Сероштан.

В свою чергу заступник генерального директора Укрзалізниці Петро Науменко зазначив, що на сьогоднішній день експедитори є не лише посередниками між вантажовласниками й перевізниками. «Експедитори сьогодні проводять активну маркетингову роботу на ринку транспортних послуг, беруть участь у підготовці вантажів до перевезень, супроводжують їх на всьому шляху прямування, максимально забезпечують потреби  вантажовідправників з доставки вантажів», – підкреслив Петро Науменко. За його словами, успішно вирішити завдання, які постали перед транспортною галуззю, можливо лише завдяки плідній співпраці транспортників із експедиторськими  організаціями, спрямованій на удосконалення сервісу та впровадженню сучасних технологій в умовах інформатизації транспортного процесу і виваженого державного регулювання.

Директор Українського транспортно-логістичного центру Володимир Іващук зазначив, що вже десять років даний захід є базою для обміну досвідом та обговорення практичних тем і перспектив розширення співпраці між міжнародними експедиторами вантажів із країн СНД, ЄС, Азії та Ближнього Сходу, а також між керівниками міжнародних транспортних організацій (FIATA, CIT, CLECAT, ОСЗ), представниками галузевих відомств і міністерств, представників державних та регіональних органів влади.

Прес-служба Одеської залізниці