29.05.2012р.

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

29 травня 2012 року в Одесі в рамках транспортного тижня, що триває з 28 травня по 1 червня відбулася міжнародна науково-практична конференція, присвячена проблемам державного регулювання залізничного транспорту. Провідні науковці та керівники транспортних підприємств та відомств України, Росії та Білорусі проаналізували та обговорили шляхи підвищення рівня ефективності єдиного національного транспортного комплексу України. Залізничний транспорт України на даному заході представили начальник Головного комерційного управління Укрзалізниці Юрій Меркулов, начальник Одеської залізниці Микола Луханін та інші.

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін у вітальному слові до учасників конференції зазначив, що у світлі організаційних перетворень залізничної галузі України актуальним залишається питання підвищення пропускної спроможності у напрямку портів, адже потужний транспортний комплекс, до якого входять українські залізниці разом з морськими торговельними портами, сьогодні використовується в середньому на 70%. Тому тільки чітка координація розвитку залізниці та портів (збалансований розвиток залізниці та портової інфраструктури та припортових станцій, підходів забезпечить технічну можливість обробки обсягів вантажів, що постійно зростають). Начальник Головного комерційного управління Укрзалізниці Юрій Меркулов наголосив на актуальності проблеми незадовільного технологічного рівня перевезень та стану матеріально-технічної бази залізниці, що стосовно певних параметрів не відповідають потребам суспільства та європейським стандартам якості надання транспортних послуг: «У ході проведення реформування галузі буде вдосконалено систему державного регулювання розвитку галузі, основні фонди, а також трудові та матеріальні ресурси буде приведено згідно з потребами економіки і населення у перевезеннях, ліквідовано збиткові види діяльності, що дозволить підвищити якість транспортних послуг».

Продовжить транспортний тиждень міжнародний семінар «Концепція локального «єдиного вікна» (системи інформаційного обслуговування) портів Одеської області в процесі Євроінтеграції».

Прес-служба Одеської залізниці