25.05.2012р.

Понад 2 тис. дітей залізничників та транспортних будівельників відпочинуть влітку в оздоровчих таборах Одеської залізниці

Понад 2 тис. дітей залізничників та транспортних будівельників відпочинуть влітку в оздоровчих таборах Одеської залізниці

Понад 2 тис. дітей залізничників та транспортних будівельників віком від 7 до 14 років планують відпочити в оздоровчих таборах Одеської залізниці влітку цього року. В першу чергу це діти, що потребують соціальної допомоги, зокрема, діти з багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей тощо.

Вже 1 червня розпочнуть приймати відпочивальників табори імені Любові Шевцової (селище міського типу Затока в Одеській області), “Юний залізничник” (м.Одеса) та санаторна група “Здоров'я” на базі дитячої дорожньої лікарні. Спортивно-оздоровчий табір “Чемпіон” (Одеська область) розпочне свою роботу з оздоровлення дітей з 3 червня . Також є путівки в корпус №2 санаторія-профілакторія на станції Бугаз, де діти разом із батьками можуть подбати про своє здоров'я (оздоровитися) починаючи з 1 червня. Крім того, до відкриття готуються оздоровниці “Гайдаровець” (село Чапаївка, Черкаська область) Шевченківської дирекції та “Пурпурові вітрила”  (село Рибаківка, Миколаївська область) Херсонської дирекції. Путівки для дітей залізничників та членів профкому на перший заїзд надаватимуться безкоштовно.

Всього у дитячих оздоровницях відпочинок дітей триватиме 4 зміни по 21 дню.

Одеська залізниця подбала про маленьких відпочивальників - до їх заїзду ретельно відремонтували та облаштували табори, закупили необхідне технічне обладнання, оновили спортивний інвентар, закупили меблі, постільні приналежності та посуд. Медпункти укомплектовано необхідними лікарськими препаратами. Для роботи в таборах підібрано висококваліфікованих педагогів, медичних працівників та кухарів.