15.03.2012р.

Триває підготовка до транспортування швидкісних електропоїздів «Hyundai Rotem» у моторвагонному депо Одеса-Застава-1

Триває підготовка до транспортування швидкісних електропоїздів «Hyundai Rotem» у моторвагонному депо Одеса-Застава-1
14 березня 2012 року об 11:00 до моторвагонного депо Одеса-Застава-1 прибув перший електропоїзд «Hyundai Rotem».
Наразі у моторвагонному депо Одеса-Застава-1 фахівці-залізничники спільно з представниками корейської делегації готують швидкісні поїзди до транспортування на Південну залізницю. В першу чергу залізничники збирають електропоїзди за технологічною схемою, згідно з якою вони згодом експлуатуватимуться. Потім залізничники проводять неповну розконсервацію поїздів, зокрема знімають захисну плівку для того, щоб зібрати міжвагонні суфле (перехідні площадки), підключають пневматичну підвіску кузовів (забезпечує стійкість рухомого складу при проходженні кривих ділянок колії, завдяки чому пасажири не відчувають жодного дискомфорту), перевіряють та відрегульовують автогальмівне обладнання, встановлюють антени для роботи радіостанцій.
«Рішення про вибір моторвагонного депо Одеса-Застава-1 базою для підготовки до транспортування даних електропоїздів було прийнято Укрзалізницею ще у серпні 2011 року. Одеська залізниця витратила декілька мільйонів гривень на проведення ремонтних робіт у депо, зокрема укладання додаткової колії для відстоювання вагонів довжиною 540 метрів, переобладнання оглядової канави, встановлення освітлювального обладнання, створення сучасного технічного та офісного центру з комп’ютерною технікою, підключеною до мережі Інтернет. Ми створили максимально комфортні умови для роботи фахівців з інших залізниць та для колег з Кореї», - зазначив головний інженер моторвагонного депо Одеса-Застава-1 Сергій Толмачов.
Через неповну розконсервацію дані поїзди транспортуватимуться до Харкова за допомогою електровоза зі швидкістю 50 км/год. Після проведення повної розконсервації поїздів силами фахівців Південної залізниці та приймально-здавальних випробувань дані поїзди зможуть експлуатуватися із швидкістю 160 км/год.