08.03.2012р.

Дорогі жінки-залізничниці!

Дорогі жінки-залізничниці!
Дорогі жінки-залізничниці!
Прийміть найтепліші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня!
Разом з першим подихом весни до нас приходить чудове свято, коли ми висловлюємо слова пошани, любові, вдячності найпрекраснішій половині людства, адже жінки дарують нам життя, кохання, оберігають тепло сімейного вогнища.
На Одеській залізниці працюють понад 17 тисяч жінок найрізноманітніших професій. І всі вони роблять вагомий внесок у виконання завдань з перевезень пасажирів і вантажів, впровадження нової техніки і передових технологій, є громадськими активістами. Ваша постійна підтримка і допомога значною мірою сприяють вчасному і якісному виконанню поставлених перед залізницею завдань, а, отже, ви не лише надихаєте на успіх, а й причетні до визначних досягнень галузі.
Керівництво залізниці і Дорпрофсож завжди проявляли турботу і у подальшому будуть піклуватися про вас, дорогі жінки! Коли ми поліпшуємо умови праці, вирішуємо питання соціального розвитку магістралі, то у першу чергу думаємо про захист ваших прав та інтересів.
Щиро вітаємо усіх залізничниць, жінок-ветеранів війни та праці з цим прекрасним весняним святом! Бажаємо вам безмежного щастя і родинного затишку, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, а доля збагачує життєвою мудрістю та енергією!
З повагою
Начальник Одеської залізниці
Голова Дорпрофсожу
М. І. ЛУХАНІН
А. Г. ПРОКОПЕНКО