08.02.2012р.

Три будинки відпочинку локомотивних бригад відремонтовано на Одеській залізниці у 2011 році

Три будинки відпочинку локомотивних бригад відремонтовано на Одеській залізниці у 2011 році
Три будинки міжрейсового відпочинку локомотивних бригад було відремонтовано протягом 2011 року, таким чином у повному обсязі виконано Програму з приведення до належного стану будинків відпочинку локомотивних бригад на Одеській залізниці.
Протягом 2010 - 2011 років працівники структурних підрозділів служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, а саме будівельно-монтажного поїзда станції Вапнярка (БМП-687), будівельно-монтажного експлуатаційних управлінь станцій Херсон (БМЕУ-4) та Котовськ (БМЕУ-2) провели ремонтні роботи в будинках відпочинку локомотивних бригад станцій Вапнярка, Каховка та Цвіткове. Було виконано повний комплекс робіт, в тому числі ремонт покрівель, кімнат відпочинку, кімнат прийому їжі, санітарно-побутових приміщень, благоустрій території тощо.
До того ж залізничники намагаються зробити перебування локомотивних бригад у будинках міжрейсового відпочинку максимально комфортними на побутовому рівні, тому у 2011 році було закуплено та встановлено 78 кондиціонерів, 18 холодильників, 6 мікрохвильових пічок тощо. В поточному році для потреб локомотивних бригад закуплять ще 17 холодильників, 7 мікрохвильових пічок та встановлять 45 кондиціонерів. Оснащеність будинків відпочинку обладнанням та побутовим інвентарем становитиме майже 100%.
За період дії зазначеної програми (з 2003 по теперішній час) в усіх будинках міжрейсового відпочинку меблі було замінено на нові, закуплено необхідний інвентар та обладнання.
Робота машиніста є однією з найвідповідальніших на залізниці і потребує максимальної сконцентрованості протягом тривалого періоду (час перебування машиніста на роботі може сягати до 12 годин), тому служба локомотивного господарства Одеської залізниці приділяє особливу увагу утриманню в належному технічному та естетичному стані будинків та кімнат відпочинку локомотивних бригад, що забезпечує належні умови для повноцінного відпочинку локомотивних бригад (машиністів та помічників машиністів).