31.12.2021р.

На Одеській магістралі підбили підсумки року

На Одеській магістралі підбили підсумки року

Сьогодні на регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулася селекторна нарада, під час якої директор магістралі Сергій Нікулін підбив підсумки 2021 року та озвучив плани й сподівання на новий 2022 рік.

«Цей рік видався цікавим та досить знаковим для Одеської магістралі. Проекти, які перед нами постали у другому півріччі 2021 року – успішно реалізовані. І це вчергове говорить про  можливості нашого колективу, нашого підприємства і вкотре доводить, що Одеська залізниця прагне бути кращої серед інших доріг», — зазначив Сергій Нікулін.

 Серед основних значних досягнень працівників філії, було відзначено:

- будівництво та запуск раніше строку другої колії  5-12 км дільниці Чорноморська – Берегова;

- запуск швидкісного приміського комфортного потягу «Дунайський експрес», який став стартом потужного розвитку системи приміських перевезень європейського зразка в Україні за моделлю PSO.

- початок електрифікації 40-кілометрової дільниці Черкаси — ім. Тараса Шевченка, в рамках виконання програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», де днями було завершено електрифікацію 7-кілометрового перегону ім. Тараса Шевченка-Сміла;

- цього року була двічі підвищена заробітна плата залізничникам на 10%, підвищено відсоток преміювання окремим гостродефіцитним професіям та ін.

Також очільник філії зазначив, що у 2021 році, вперше за часів Незалежності, держава інвестувала в інфраструктурні проєкти залізниці – виділено 72,8 млн грн і наступного року Укрзалізниця отримає ще 3,2 млрд грн. «Держава підтримує дуже важливу, у стратегічному плані, компанію, без послуг якої не обходиться майже кожен другий житель України», — підкреслив він.

У  2022 році на регіональній філії заплановано роботи з електрифікації дільниці Помічна - ім. Тараса Шевченка, Черкаси-Гребінка, проект із реконструкції ст. Роздільна та інші не менш важливі проєкти. А також продовження всіх починань і програм, які передбачають удосконалення технологій перевізного процесу, забезпечення надійності роботи всіх технічних засобів. Одним із пріоритетних напрямків діяльності філії було і є соціальний захист залізничників, членів їх сімей, ветеранів.

Підсумовуючи, Сергій Нікулін відзначив роботу кожного структурного підрозділу та подякував за згуртованість, відданість професії та результати, яких вдалося досягти.  

«Я дякую кожному залізничникові нашої великої команди за працю та за Ваш внесок у спільний результат. Нам є чим пишатися. І ці виклики, які стоять перед нами у наступному році, впевнений, виконаємо гідно», - сказав Сергій Нікулін.

 На завершення звернення очільник філії привітав колектив із Новим роком та Різдвом Христовим та побажав залізничникам міцного здоров’я, родинного щастя, стабільності, благополуччя та миру, реалізації бажань.

«Нехай святкування пройде в колі найрідніших, в атмосфері тепла та затишку. Бажаю кожному із Вас із задоволенням йти на роботу і з радістю повертатися до власного дому» - зазначив Сергій Нікулін.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»