10.12.2021р.

Реконструкція дільниці Чорноморська — Берегова. ВІДЕО

Реконструкція дільниці Чорноморська — Берегова. ВІДЕО

У рамках програми Президента «Велике будівництво»  влаштували другу колію протяжністю 6,8 км дільниці Чорноморська — Берегова Одеської залізниці.

Зокрема здійснена електрифікація дільниці та проведені роботи із реконструкції пристроїв сигналізації та зв’язку.

Влаштування другої колії дозволить збільшити пропускну спроможність з 45 до 60 пар поїздів на добу. Обсяги вантажних перевезень у напрямку чорноморських портів щороку збільшуються. І тому для підвищення пропускної спроможності дільниці необхідна реконструкція залізничної інфраструктури.

Добудова другої головної колії на дільниці пост 30 км — станція Берегова / станція Хімічна дозволить суттєво підвищити пропускну спроможність дільниці Чорноморська — Берегова — Хімічна — добова кількість пар поїздів зросте до 150.

Саме цим залізничним шляхом доправляють вантажі до трьох з п’яти найбільших стивідорних компаній країни — АТ «Одеський Припортовий Завод», ТОВ «Трансінвестсервіс» та ДП МТП «Южний».

Останнє підприємство за 10 місяців 2021 року отримало чистого прибутку 165,9 млн гривень і прогнозовано виплатить на користь держави 414,2 млн грн за період червень-жовтень цього року. Це майже вдвічі більше, ніж за січень-травень 2021 року. Збільшення прибутків дозволить інвестувати кошти у модернізацію галузевої інфраструктури.

 

Нагадаємо, 4 листопада, відбулося урочисте відкриття  пропуску першого вантажного поїзда реконструйованою та електрифікованою ділянкою Чорноморська – Берегова.

 

Більше інформації та відео на сторінці Фейсбук регіональної філії.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»